השמות וקורסים

מחפשים עובדים? לצופן יש מאגר מועמדים מרשים של אקדמאים ערבים בוגרי מדעים מדויקים, שיכולים להשתלב בהצלחה בעבודה בחברות היי טק.

אנחנו משקיעים במציאת האנשים הנכונים לקורסים ולהשמות שלנו: לפני כל קורס אנחנו בוחנים את יכולותיו של המועמד במגוון היבטים, מאמתים את השגיו האקדמיים, מראיינים אותו בראיון אישי ומקצועי, ועורכים מבחנים מקצועיים, בודקים ידע באנגלית בעברית ועוד.

צופן עוקבת אחרי השגי המועמדים במהלך הקורס באופן צמוד.  לכל תלמיד גיליון אישי ובו הרקע שלו, ציוני עבר וציוני המיון בצופן וכן גיליון לקורס לפי מקצוע, ציוני מבחנים, עבודות, פרויקטים, הערכות וכו'. המנהל הטכנולוגי של הקורס מבצע מעקב שוטף עם המדריכים לגבי תלמידים ומתקיימות שיחות אישיות עם התלמידים. כמו כן מתבצעים ראיונות אישיים וטכנולוגיים במהלך הקורס.

אנו יודעים לסייע בגיוס אקדמאים ערבים. צופן יכולה לסייע למנהלי משאבי אנוש להתאים את הליך ההשמה לשוני תרבותי, בין אם המועמדים בוגרי קורסים של צופן ובין אם לאו.

תכני הקורסים נקבעים בשיתוף עם החברות ובראיה של צרכי התעשיה. לאחר מכן נבנה סילבוס שעובר ביקורת ועדכון על ידי מובילי הטכנולוגיה בחברות השותפות לצופן. הקורסים בני  2-4 חודשים, המאפשרים למועמדים מפגש עם התעשייה, ומשלבים פרויקטים אמיתיים ועבודת פיתוח hands-on בתחומי הלימוד.

המועמדים של צופן מגיעים מן הטכניון, אוניברסיטת חיפה,  מכללת עמק יזרעאל, מכללת תל חי, מכללת אורט בראודה, מכללת הגליל המערבי, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בן גוריון, מכללת סמי שמעון, המכללה למינהל ועוד.

עיצוב ופיתוח Sanapix

כל הזכויות שמורות צופן © 2013