המייסדים

סמדר נהב – מייסדת צופן: יזמית שכיהנה בתפקידי מפתח בחברות טכנולוגיה מובילות (כמו EFI , Verisity , Mercury/Conduct). מביאה ניסיון עשיר בייזום פרויקטים יש מאין, בהקמה וניהול ארגונים טכנולוגיים וסטארט-אפים, ובייעוץ טכנולוגי וארגוני לחברות בהקמת. יש לה תואר ראשון במתמטיקה ובפילוסופיית המדע מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במדעי המחשב ממכון וייצמן. סמדר מנהלת את כלל הפעילות של צופן ואחראית על תחומי השיווק לתעשייה, הטכנולוגיה וגיוס המשאבים.
פרטי קשר:  | 054-4830418
סאמי סעדי מנהל שותף: רואה חשבון עצמאי ומבקר פנים של עמותות וחברות. היה מיזמי עמותת "הכפר הטכנולוגי היהודי-ערבי (2002)", שפעלה לקידום שוויון הזדמנויות תעסוקתי לערביי ישראל. פעיל במספר עמותות חברתיות ותרבותיות למען דו-קיום, בהן "שכנים" והתיאטרון הערבי בחיפה. יש לו תואר שני והסמכה בראיית חשבון מהאוניברסיטה העברית בירושלים. סאמי אחראי על כל הפעילות הכספית, הקשר עם הקהילה והארגונים השונים, כולל רשם החברות והעמותות.
פרטי קשר: sami.saadi@tsofen.org | 052-3762257
יוסי כותן: יותר מ-30 שנה בתעשיית ההייטק, שימש כסמנכ"ל חברת כרמל מחשבים, ולאחר מכן 15 שנה בחברת אמדוקס בישראל, ניו-זילנד וארה"ב. יזם, הקים וניהל את מרכז הפיתוח של חברת אמדוקס בשדרות. התמחה בנושאי כוח-אדם, ובכלל זה גיוס אלפי עובדים בשנה, הכשרתם והסבתם לתעשיית התוכנה. מביא עימו ניסיון עשיר בעבודה מול גורמים ממשלתיים ומוניציפאליים. עד לאפריל 2011 יוסי כיהן כמנהל מרכז הפיתוח וההכשרה בצופן, כחלק מתפקידו היה אחראי על פעילות גיוס המועמדים וההכשרה והקשר עם הרשויות (ממשלה, עירייה וכו').

עיצוב ופיתוח Sanapix

כל הזכויות שמורות צופן © 2013